Laureaci i finaliści konkursów organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty

Drukuj

 Co roku szkoła może się pochwalić laureatami oraz finalistami konkursów organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. 

Mimo iż Małopolski Kurator Oświaty ograniczył liczbę tych, którzy mogą wygrywać przedmiotowe konkursy z 40 do 20, w naszej szkole z roku na rok liczba laureatów nie maleje.

 rok szkolny 2015/2016


 LAUREACI

Imię i Nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowyjący

Jach Gabriela

 j. polski

Beata Franczyk-Kestranek

Gabriela Waś

„Papież Słowianin”. Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II 

Maria Wolna

Gabriela Święch

Konkurs wiedzy o teatrze „250 lat teatru publicznego 
w Polsce”

Krystyna Michalska

 

FINALIŚCI

Adrian Czekaj

geografia Elżbieta Sewiołło

Gabriela Święch

historia Ewa Bochenek

Ewa Kożuch

 j.angielski  Anna Mazurkiewicz

Hanna Struska

j. angielski

Anna Mazurkiewicz

Natalia Nazimek

Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły  - Jana Pawła II „Papież Słowianin”,

 Maria Wolna

Bartosz Mazur

Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego

 

Jan Bednarz

Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego

 


 rok szkolny 2014/2015


 LAUREACI

Imię i Nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowyjący

Gabriela Święch

 j. polski

Krystyna Michalska

Ewa Kożuch

Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914 -1921.

Gabriela Waś

„Papież Słowianin”. Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II 

Maria Wolna

FINALIŚCI

Klaudia Bobak

j. niemiecki

Magdalena Obłoza

Weronika Pilch

biologia

Żaneta Biernat-Tkocz

Gabriela Jach

 j. polski

Beata Franczyk-Kestranek

Michał Dzierwa

j. polski

Beata Kukiełka

Hanna Struska

j. angielski

Anna Mazurkiewicz

Natalia Despet

„Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku”.

 

Gabriela Święch

Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego

 

Gabriela Waś

Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego

 

Jan Bednarz

Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego

 


 

rok szkolny 2013/2014 

  LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Natalia Dąbek

język polski  (II miejsce)

Krystyna Michalska

Klaudia Bobak

język niemiecki (IX miejsce)

Magdalena Obłoza

Karol Szymczyk

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

I miejsce. Uczestniczył w etapie ogólnopolskim organizowanym przez Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie – 25 miejsce.

Katarzyna Cupiał


FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Gabriela Święch

język polski

Krystyna Michalska

Karol Szymczyk

historia

Ewa Bochenek

Aleksandra Grab 

język niemiecki

Anna Marzec

Julia Bednarz

język francuski

-

Natalia Dąbek

geografia

Krzysztof Nowak

 

 rok szkolny 2012/2013 

 FINALIŚCI

  

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Anna Ścigalska 

język angielski

Edyta Kozioł

Karolina Wołyniec 

język polski

Krystyna Michalska

Anna Paleczek

fizyka

Tomasz Paliński

Agnieszka Szewczyk

fizyka

Krystyna Rypel

Jakub Ziomek 

fizyka

Alicja Luty

Aleksandra Grab 

język niemiecki

 Magdalena Obłoza

Julia Bednarz

język francuski

Wacław Sternal

Aleksandra Budkiewicz

historia

Ewa Bochenek

Weronika Kopeć

historia

Ewa Bochenek

Sebastian Sendor 

informatyka

Andrzej Irlik

Zuzanna Święch

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Katarzyna Cupiał

Aleksandra Turek

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Katarzyna Cupiał

Magdalena Czuma

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Katarzyna Cupiał

 

Ponadto zakwalifikowani do etapu rejonowego: 

matematyka: Aleksandra Budkiewicz, Iwona Klima, Natalia Lasko 

historia: Karolina Wołyniec,  Marek Biernat 

język angielski: Anna Czarnota

            

rok szkolny 2011/2012

 LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Piotr Gołyźniak

geografia

Elżbieta Sewiołło



FINALIŚCI 

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Agata Bisztyga

geografia

Elżbieta Sewiołło

Anna Ścigalska

język angielski

Anna Mazurkiewicz

Weronika Grzegórzko

historia

Ewa Bochenek

Grzegorz Piwosz

informatyka

Andrzej Irlik

Aleksandra Biernat

 "Tadeusz Kościuszko-żołnierz wolności"  Ewa Bochenek 

Aleksandra Budkiewicz

 "Tadeusz Kościuszko-żołnierz wolności"  Ewa Bochenek

Weronika Kopeć

 "Tadeusz Kościuszko-żołnierz wolności"  Ewa Bochenek


rok szkolny 2010/2011

 LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Stanisław Bednarz

język francuski

Wacław Sternal

Katarzyna Walczyk

historia

Katarzyna Cupiał

Stanisław Bednarz

chemia

Jan Pająk

 

FINALIŚCI

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Zuzanna Hytroś

język polski

Krystyna Michalska

Stanisław Bednarz

matematyka

Janusz Kulpa

Szymon Iwulski

język angielski

Anna Mazurkiewicz

Paula Szczypczyk

język angielski

Anna Mazurkiewicz

Stanisław Bednarz

fizyka

Tomasz Paliński

Szymon Słonina

fizyka

Tomasz Paliński

Tomasz Ptasznik

historia

Katarzyna Cupiał

Rafał Baran

historia

Katarzyna Cupiał

Szymon Iwulski

historia

Katarzyna Cupiał

Stanisław Bednarz

geografia

Krzysztof Nowak

Rafał Baran

geografia

Elżbieta Sewiołło

Stanisław Bednarz

"W. W. – Wiem Więcej"

 

Tomasz Ptasznik

"W. W. – Wiem Więcej”

 

Weronika Grzegórzko

"Tadeusz Kościuszko-żołnierz wolności"

 

Katarzyna Walczyk

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

 

rok szkolny 2009/2010


LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Surdy Przemysław

Małopolski Konkurs Matematyczny

Monika Kulpa

Pater Mateusz

Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Krystyna Rypel

Wyżga Katarzyna

Smaza Jakub

„Losy żołnierza …”

Ewa Bochenek


FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Feret Łukasz 

Małopolski Konkurs Biologiczny,

 

Żaneta Biernat-Tkocz

Kluba Bartosz

Wiem Więcej

 

Kluba Bartosz

Małopolski Konkurs Matematyczny

Monika Kulpa

Kluba Bartosz  

Pater Mateusz

Surdy Przemysław

Małopolski Konkurs Chemiczny

Krystyna Rypel

Hytroś Karolina

Bednarz Stanisław

Małopolski Konkurs Chemiczny

Jan Pająk

Baran Rafał

Małopolski Konkurs Geograficzny

Elżbieta Sewiołło

Bednarz Stanisław

Małopolski Konkurs Geograficzny

Krzysztof Nowak

Baran Emilia

Stachura Katarzyna

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Krystyna Michalska

Iwulski Szymon

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Dorota Głowacka

Wyżga Katarzyna

Smaza Jakub

Małopolski Konkurs Historyczny

Ewa Bochenek

Wójcik Marek

Małopolski Konkurs Historyczny

Małgorzata Juszczyk

Iwulski Szymon

Małopolski Konkurs Historyczny

Katarzyna Cupiał

Kluba Bartosz

Pater Mateusz

Surdy Przemysław

Małopolski Konkurs Informatyczny

Monika Kulpa

Przystasz Aleksandra

„Losy żołnierza …”
 

Ewa Bochenek

 

rok szkolny 2008/2009

LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Krzysztof Szydłowski

Małopolski Konkurs Chemiczny

Jan Pająk

Marek Wójcik

Konkurs Biblijny (I miejsce)

Maria Wolny

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Krzysztof Szydłowski

Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Tomasz Paliński

Arkadiusz Pantoł

Małopolski Konkurs Chemiczny

Jan Pająk

Katarzyna Wyżga

Małopolski Konkurs Historyczny

Ewa Bochenek


rok szkolny 2007/2008
LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Zuzanna Piechnik

Małopolski Konkurs Chemiczny

Krystyna Rypel

Michał Siwek

Jan Pająk

Szymin Nosek

Konkurs ogólnopolski: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Ewa Bochenek

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Justyna Biernat

Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Alicja Luty

Szymon Nosek

Krzysztof Szydłowski

Tomasz Paliński

Dariusz Siwek

Małopolski Konkurs Historyczny

Ewa Bochenek

Paweł Zamojski

Konkurs ogólnopolski: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dariusz Siwek

Konkurs ogólnopolski: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Agata Jaworska

Konkurs Biblijny

Urszula Pyda

Janusz Klementowski

Małopolski Konkurs Informatyczny

Janusz Kulpa

Michał Mirocha

Monika Kulpa

Jakub Płoskonka

Martyna Stachaczyk

Małopolski Konkurs  Języka Angielskiego

Anna Mazurkiewicz

Aleksandra Uwarkin

 

rok szkolny 2006/2007

LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Wojciech Korabik

Małopolski Konkurs Matematyczny

Monika Kulpa

Adriana Stachura

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Joanna Hytroś

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Szymon Nosek

Małopolski Konkurs Historyczny

Ewa Bochenek

Dariusz Siwek

Katarzyna Krystian

Konkurs ogólnopolski: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ”- etap rejonowy

Aleksandra Kluzik

Konkurs ogólnopolski: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ”- etap rejonowy

Maciej Siwek

Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Alicja Luty

Wojciech Korabik

Wojciech Korabik

Małopolski Konkurs Matematyczny

Monika Kulpa

 

rok szkolny 2005/2006

LAUREACI

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Joanna Przystasz

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Joanna Hytroś

Justyna Blicharz

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Dawid Gawliński

Konkurs ogólnopolski: Losy

żołnierza i dzieje oręża polskiego.  laureat etapu regionalnego (ponadwojewódzkiego)

Ewa Bochenek

Aleksandra Smoter

Konkurs ogólnopolski: Losy

żołnierza i dzieje oręża polskiego.  laureat etapu wojewódzkiego

Kinga Jezierska

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Daniel Kalicki

Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Alicja Luty

Grzegorz Nosek

Daniel Kalicki

Małopolski Konkurs Chemiczny

Jan Pająk

Grzegorz Nosek

Wojciech Panek

Małopolski Konkurs Matematyczny

Maria Poprawa

Wojciech Korabik

Monika Kulpa

Grzegorz Nosek

Maria Poprawa

Damian Buczek

Maria Poprawa

Grzegorz Wojas

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Magdalena Gorbaczuk

Danuta Oleksiak

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Joanna Hytroś

Rafał Stachura

Krystyna Michalska

 

rok szkolny 2004/2005

LAUREACI

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Paweł Gołyźniak

Małopolski Konkurs Historyczny

Katarzyna Cupiał

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Lidia Kabat

Małopolski Konkurs Geograficzny

Krzysztof Nowak

Dawid Gawliński

Małopolski Konkurs Historyczny

Ewa Bochenek

 

rok szkolny 2003/2004

LAUREACI

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Ewa Ślusarczyk

Małopolski Konkurs Historyczny

Ewa Bochenek

Paweł Gołyźniak

Katarzyna Cupiał

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Paulina Maciuszek

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dorota Żak

Miłosz Kluba

Małopolski Konkurs Chemiczny

Jan Pająk

 

rok szkolny 2002/2003

LAUREACI

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Iwona Miklaszewska

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Dorota Głowacka

Leszek Korytko

Małopolski Konkurs Matematyczny

Maria Poprawa

Leszek Frąś

Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Alicja Luty

Damian Śleboda

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Małgorzata Wilkosz

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Dorota Głowacka

Karolina Nikielska

Lucyna Niedbała

Łukasz Kurek

Małopolski Konkurs Matematyczny

Maciej Szydłak

Michał Zając

Maria Poprawa

Aleksandra Wójcik

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dorota Żak

 

rok szkolny 2001/2002

LAUREACI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Damian Śleboda

Małopolski Konkurs Matematyczny

Maria Poprawa

 

FINALIŚCI

Imię i nazwisko

Konkurs

Nauczyciel przygotowujący

Jadwiga Hańkowska

Małopolski Konkurs Matematyczny

Alina Procyk

Iwona Miklaszewska

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Dorota Głowacka

Joanna Pilch

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Antonina Nawalaniec